AGM731F

De Netgear AGM731F ProSafe 1000BASE-SX SFP LC GBIC voegt Gigabit Ethernet glasvezelconnectiviteit toe aan volledig Managed Switches. Het past in standaard SFP-sleuven. Het zorgt voor Gigabit Ethernet tot 2 km afstand met multimode fiber.

Specificaties

  • Gigabit Ethernet
          glasvezelconnectiviteit voor korte
          afstanden
  • LC-duplexconnector
  • Past in SFP-interfaces van alle
          fully-managed switches
  • Past in SFP-interfaces van alle
          smart switches
  • Past in SFP-interfaces van
          JGS524F
  • Geschikt voor Gigabit Ethernet
          tot een afstand van 1.000 m met
          50/125 µm voor laser
          geoptimaliseerde OM4
          multimodus glasvezelkabels
  • Geschikt voor Gigabit Ethernet
          tot een afstand van 550 m met
          50/125 µm voor laser
          geoptimaliseerde OM3
          multimodus glasvezelkabels
  • Geschikt voor Gigabit Ethernet
          tot een afstand van 275 m met
          62,5/125 µm OM1 multimodus
          glasvezelkabels
  • Bestelnummer onderdeel:
          AGM731F
< Terug naar Netgear